541 420 850
PO-PÁ: 8:00 - 16:00
SO-NE: zavřeno
Distrimo s.r.o. - dodavatel stavební chemie


Vážení klienti,

vítáme Vás na stránkách společnosti Distrimo. Rád bych Vás stručně seznámil s činností naší společnosti a obsahem www stránek.

Předně bych Vás rád pozval k návštěvě našeho nového sídla společnosti, které je nově v Popůvkách u Brna, kde je zároveň i nové logistické centrum pro naše zákazníky.

Společnost Distrimo se zabývá cílenou distribucí produktů značky Henkel a Perdix, určených širokému spektru spotřebitelů, od koncových uživatelů až po průmyslovou výrobu. Se společností Henkel spolupracujeme již od r. 1995 a vybudovali jsme velice stabilní celek se společným cílem a tím je, dlouhodobá a efektivní spolupráce v oblasti lepidel a stavební chemie, s celým portfoliem klientů na trhu ČR a SK. 

Naše společnost se stala největším distributorem lepidel značky Henkel v ČR a SK. Poskytujeme kompletní dodavatelský servis prostřednictvím našich oblastních zástupců, kteří díky individuálnímu přístupu dokáží najít potřeby klientů a přidanou hodnotu vzájemné spolupráce. K nejznámějším produktovým značkám patří např. CHEMOPRÉN, PATTEX, CERESIT, PRITT, PONAL, LOCTITE, METYLAN, THOMZIT, DORUS, TECHNOMELT, ADHESIN, OPTAL, PERDIX.

Všechny uvedené skupiny výrobků mají punc vynikající kvality, garantovanou společností Henkel. Dokladem tohoto faktu jsou tisíce našich spokojených klientů a doložené certifikáty na našich stránkách. 

Na dalších stránkách naší prezentace se můžete blíže seznámit s většinou našich výrobků, akcemi, novinkami atd... Pro bližší informace ke každému výrobku si můžete otevřít technický list, popř. bezpečnostní list.

Po registraci v systému můžete u nás zboží pohodlně objednat. Je nutné také upozornit, že ceny uvedené u jednotlivých položek jsou základní (orientační) , až po registraci uvidíte Vaše nastavené ceny.

Předem děkuji za návštěvu našich „lepivých“ stránek a v případě zájmu získat další informace, nás prosím kontaktujte.
Řešení máte na dosah!

Za společnost DISTRIMO
s přátelským pozdravem,

 

Jiří Zahradníček

 

 
Partneři
 
Sitemap Kategorií
Společnost
Užitečné
Navigace
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
DISTRIMO s.r.o.
Vintrovna 3c, 664 41 Popůvky u Brna
+420 541 420 850
DISTRIMO.CZ © 2014 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
DISTRIMO s.r.o.
Vintrovna 3c, 664 41 Popůvky u Brna

PO-PÁ: 8:00 - 16:00
SO-NE: zavřeno
+420 541 420 850
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz